CZ EN DE  
Prague

Lokalita penzionu

Hostivice leží na západním okraji Prahy. Penzion se nachází na Husově náměstí ve východním křídle nově zrekonstruovaného zámeckého dvora.

Od nás máte výborné spojení do centra Prahy. Autobusem 12 minut na konečnou metra trasy B Zličín a následně 25 minut do centra. Pražský hrad je od nás 15 kilometrů autem. Dosyta si můžete o dovolené užít procházek Prahou, ale i klidu venkova u našich Hostivických rybníků.

Praha a okolí

Okolí Prahy vám nabízí i spoustu dalších výletů do přírody, ale i na hrady a zámky. Každý ,kdo navštíví Prahu je okouzlen krásou jejích starých historických částí.

Malá Strana, její paláce, zahrady a měšťanské domy vytvářejí specifickou atmosféru, kterou na svých fotkách z let 1950 až 1960 neopakovatelně zachytil současný fotograf Vladimír Sirůček.Vy jeho fotky v našem penzionu uvidíte.

Prostřednictvím dalších fotografií vás zavedeme do Prahy současné a nabídneme vám i tipy na výlety do okolí. Máme pro vás i zajímavosti z historie, které nenajdete v běžném průvodci.

Nabídneme-li vám ještě parkování v areálu dvora, který se na noc zamyká, pak věříme, že už vážně uvažujete, že právě náš penzion je pro vás tou správnou volbou a navštívíte nás.